Zaloguj się Zarejestruj konto
0...
Sprawdź koszyk
Sklep internetowy
Stylowa wersja tradycyjnego tapczanika jest uzupełnieniem kolekcji Simple dedykowanej starszym dzieciom oraz nastolatkom. Łóżeczko zmienia się w ciągu dnia w stylową sofę, a pojemna szuflada może pomieścić nie tylko pościel, ale również dodatkowe spanie. Meble wykonane z najwyższej klasy materiałów posiadają zaokrąglone krawędzie zapewniające bezpieczeństwo i konfort użytkowania. Uchwyty szuflady zostały zintegrowane z frontami, daltego są niewidoczne i bezpieczne. 
• Do łóżka pasuje materac o wymiarach 80x200 (zarówno do górnego jak i dolnego spania)
Wymiary: 88cm/ 215,2cm/ 88cm
Materiał: płyta MDF, bielone drewno dębowe

Produkt Tapczanik ze skrzynią Simple firmy Bellamy dostępny w cenie od 1345.00 PLN
Produkty
pasujące do
kompletu
© Wszelkie prawa zastrzeżone. Bavi.pl (2011)
Projekt i realizacja: MDAsystems.pl

Bavi.pl to sklep internetowy w którym znajdziesz wszystko dla nowoczesnych dzieci i rodziców. Unikalne, designerskie i ekologiczne meble dla dzieci, które dotąd były niedostępne w Polsce! Wyjątkowe akcesoria i meble dziecięce. Zajrzyj i sprawdź jak niesamowicie z Bavi.pl może wyglądać pokój dla dzieci! Szczególnie polecamy ekologiczne zabawki kaszubskie firmy Kaszubebe.

Frazy które w szczególności odpowiadają naszej działalności to: łóżeczka, meble dziecięce, zabawki, pościel dziecięca, pokój dziecięcy, dziecko, rodzice, meble dla dzieci