Zaloguj się Zarejestruj konto
0...
Sprawdź koszyk
Sklep internetowy

Dobór kolorystyki i stylu wnętrza

02. Meble
03. Podsumowanie

Aby ułatwić Państwu trudną decyzję o wyborze stylistyki wnętrza dla Waszych pociech, proponujemy pomoc naszego „automatycznego Projektanta Wnetrz”, który na podstawie kilku pytań postara się przedstawić kreatywne propozycje na aranżacje pokoju dziecięcego. Może zainspirują one Państwa lub pomogą wybrać choćby kierunek poszukiwań stylu, w jakim urządzicie pokoik dziecka. Dostępność i różnorodność produktów na rynku, wprawia w zachwyt do czasu kiedy samemu trzeba wybrać konkretne meble, akcesoria, dodatki. Nasza propozycja jest następująca- zacznijmy od ogółu aby krok po kroku dojść do szczegółu. Wpierw określamy styl wnętrza, który coraz częściej wynika z rodzinnych upodobań, stylu życia i ideałów. Kwestie akcesoriów, dodatków, ozdób i zabawek często nasuną się później same i ewaluować mogą z biegiem czasu. Mając określony kierunek, łatwiej się poruszać.

Ale jak nakreślić te podstawowe ramy, jak uzyskać odpowiedź na nurtujące nas pytania, czy na pewno to rozwiązanie jest bezpieczne dla malucha, czy funkcjonalne i rozwojowe, przecież dzieci tak szybko rosną, a ich potrzeby i upodobania ciągle zmieniają, jak to wszystko spiąć w całość i stworzyć przyjazne, kreatywne i stymulujące otoczenie dla naszego najukochańszego dzieciątka... Poniżej znajdą Państwo kilka sugestii i praktycznych tipów, które mogą ułatwić trudne wybory i podsunąć odpowiedzi na nurtujące pytania.

Życzymy przyjemnego urządzania dziecięcego pokoju !!!

Wybierz odpowiedzi:

wiek dziecka
ilość światła
styl mieszkania / domu
Wszystkie produkty możesz zamówić w naszym sklepie!
© Wszelkie prawa zastrzeżone. Bavi.pl (2011)
Projekt i realizacja: MDAsystems.pl

Bavi.pl to sklep internetowy w którym znajdziesz wszystko dla nowoczesnych dzieci i rodziców. Unikalne, designerskie i ekologiczne meble dla dzieci, które dotąd były niedostępne w Polsce! Wyjątkowe akcesoria i meble dziecięce. Zajrzyj i sprawdź jak niesamowicie z Bavi.pl może wyglądać pokój dla dzieci! Szczególnie polecamy ekologiczne zabawki kaszubskie firmy Kaszubebe.

Frazy które w szczególności odpowiadają naszej działalności to: łóżeczka, meble dziecięce, zabawki, pościel dziecięca, pokój dziecięcy, dziecko, rodzice, meble dla dzieci