Zaloguj się Zarejestruj konto
0...
Sprawdź koszyk
Sklep internetowy

Partnerzy

Dynamiko.pl

Dynamiko.pl  to grupa dystrybucyjna, która dostarcza doskonałe designersko i jakościowo meble. Oferuje produkty od najlepszych producentów, projekty umeblowania wnętrz użyteczności publicznej, firm i instytucji, a także apartamentów i rezydencji prywatnych.

http://dynamiko.pl/

Baby Radio

BabyRadio.pl stworzyła grupa rodziców z miłości do dzieci i muzyki, którzy na co dzień pracują w stacjach radiowych. Wykorzystując swoje doświadczenia zawodowe w tworzeniu radia, technologii, marketingu chcemy dać wszystkim dzieciom to co pomoże je wzbogacić - możliwość rozwoju przez muzykę i słowo oraz dobrą zabawę. 

http://www.babyradio.pl/

Blog Zdobi.pl

Czy słowo „dizajn” ma dla Ciebie jakieś znaczenie?

Blog Zdobi to platforma, dzięki której razem z twórcą można odnajdywać niebanalne, funkcjonalne, ekologiczne, po prostu piękne przedmioty. „To tu będziesz mógł znaleźć, kupić czy też wypromować meble, naczynia, oświetlenie, tekstylia, zegary i wiele innych ciekawych rzeczy”

http://blog.zdobi.pl/

Palapa.pl

Palapa to internetowy magazyn poświęcony najnowszym trendom w świecie designu. Dostarcza subiektywnej inspiracji ze świata architektury, wzornictwa, projektowania i estetyki wnętrza. Opowiada o intrygujących projektach i ich autorach, tworzących i kreujących nowoczesną rzeczywistość.

http://palapa.pl/

Żuraw i Czapla

Pracownia Niespodzianek spełnia marzenia, organizuje wyjątkowe przyjęcia i imprezy, jest dostawcą zaproszeń na przeżycia od sportowych poprzez kulinarne i wypoczynkowe. Zamiast rzeczy materialnych podaruj nietuzinkową i niestandardową przygodę!

http://www.zurawiczapla.pl/

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

http://designteka.pl

Dzidziusiowo.pl

Portal parentingowy Dzidziusiowo.pl został stworzony dla wszystkich, którzy poszukują informacji na tematy związane z ciążą, dziećmi, ich rozwojem i wychowaniem. Twórcy starają się dotrzeć do rodziców, którzy już wychowują swoje pociechy jak również do tych, którzy dopiero zaczynają stawiać pierwsze kroki na tej drodze. 

http://dzidziusiowo.pl/

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Bavi.pl (2011)
Projekt i realizacja: MDAsystems.pl

Bavi.pl to sklep internetowy w którym znajdziesz wszystko dla nowoczesnych dzieci i rodziców. Unikalne, designerskie i ekologiczne meble dla dzieci, które dotąd były niedostępne w Polsce! Wyjątkowe akcesoria i meble dziecięce. Zajrzyj i sprawdź jak niesamowicie z Bavi.pl może wyglądać pokój dla dzieci! Szczególnie polecamy ekologiczne zabawki kaszubskie firmy Kaszubebe.

Frazy które w szczególności odpowiadają naszej działalności to: łóżeczka, meble dziecięce, zabawki, pościel dziecięca, pokój dziecięcy, dziecko, rodzice, meble dla dzieci