Zaloguj się Zarejestruj konto
0...
Sprawdź koszyk
Sklep internetowy

Zestaw czterech gier dla najmłodszych. Zabawa dla dzieci i rodziców, absorbuje do 4 graczy. Różnorodność gier pozwala rozwijać wszechstronnie zdolności dziecka i nie pozwala na odrobinę nudy. Duże kolorowe, drewniane pudełko kryje w sobie puzzle, 2 wędki, 6 rybek, 1 kostkę do gry i 4 pionki. Do gier dołączona jest instrukcja po polsku, a poniżej jej skrót:

Dwustronne puzzle tekturowe, 9 elementów. Z jednej strony układamy obraz np. kota, z drugiej łączymy go z akwarium. Ilustracje na pudełku służą jako pomoc w dobieraniu odpowiednich par. 

Magnetyczne rybki z wędką do połowu. Rybki mozna łowić, a zarazem uczyć się liczb i kolorów. 

Gra planszowa w gąskę w wersji uproszczonej, dla 2-4 graczy, czyli zabawa dla całej rodzinki na niedzielne popołudnie. 

Gra tarczowa- rzut do celu. 

Odpowiednia dla dzieci powyżej 2 lat.

Materiał: drewno
Produkt Zestaw 4 gier, wiek 2+ firmy Vilac dostępny w cenie od 109.00 PLN
Produkty
pasujące do
kompletu
© Wszelkie prawa zastrzeżone. Bavi.pl (2011)
Projekt i realizacja: MDAsystems.pl

Bavi.pl to sklep internetowy w którym znajdziesz wszystko dla nowoczesnych dzieci i rodziców. Unikalne, designerskie i ekologiczne meble dla dzieci, które dotąd były niedostępne w Polsce! Wyjątkowe akcesoria i meble dziecięce. Zajrzyj i sprawdź jak niesamowicie z Bavi.pl może wyglądać pokój dla dzieci! Szczególnie polecamy ekologiczne zabawki kaszubskie firmy Kaszubebe.

Frazy które w szczególności odpowiadają naszej działalności to: łóżeczka, meble dziecięce, zabawki, pościel dziecięca, pokój dziecięcy, dziecko, rodzice, meble dla dzieci