Zaloguj się Zarejestruj konto
0...
Sprawdź koszyk
Sklep internetowy

Portal parentingowy Dzidziusiowo.pl

16 lutego 2012

Portal parentingowy Dzidziusiowo.pl został stworzony dla wszystkich, którzy poszukują informacji na tematy związane z ciążą, dziećmi, ich rozwojem i wychowaniem. W zakładce Po godzinach znajdują się artykuły o hobby, podróżach czy kulinariach. Staramy się dotrzeć do rodziców, którzy już wychowują swoje pociechy jak również tych, którzy dopiero zaczynają stawiać pierwsze kroki na tej drodze.

Logo Dzidziusiowo.pl

Starannie selekcjonujemy i poszukujemy informacji, które mogą okazać się przydatne i ciekawe dla rodziców. Każdy artykuł związany z kwestiami medycznymi konsultujemy ze specjalistami z danej dziedziny, aby dostarczać rzetelnych, dokładnych i wiarygodnych wiadomości. Wciąż pracujemy nad poszerzeniem bazy współpracujących z nami specjalistów.

Zarówno tata jak i mama znajdą dla siebie artykuły w poszczególnych działach ułożonych tematycznie od planujemy ciąże, przez okres ciąży i porodu do mamy dziecko. Oprócz tego w sekcji Prawo można zapoznać się z najważniejszymi ustawami dotyczącymi rodzicielstwa i adopcji, jak również wszelkimi ich zmianami aktualizowanymi na bieżąco.

Nasz portal stara się odpowiadać na zapotrzebowanie nowoczesnego rodzica, czerpiąc z dostępnych badań i analiz rynku, a także oczekiwań czytelników. Jesteśmy otwarci na propozycje nowych artykułów. Naszymi działaniami chcemy pomagać współczesnym rodzicom w tym wspaniałym okresie, jakim jest ciąża i rodzicielstwo. Zależy nam na zaufaniu i zadowoleniu czytelników. Na wszelkie wątpliwości odpowiadamy natychmiast.

Dla naszych czytelników prowadzimy kalendarium wyszukując ciekawe imprezy z całej Polski, skierowane do dzieci w różnym wieku. Dzidziusiowo.pl posiada pierwszy w Polsce Ranking produktów dla dzieci w pełni oceniany przez Internautów. Każda pozycja jest oceniana i recenzowana przez użytkowników, dla osiągniecia najbardziej obiektywnej opinii na temat produktów dla najmłodszych.

 

 

Serwis Dzidziusiowo.pl

 

 

Posiadamy Kalendarz ciąży – ilustrowany rozwój płodu tydzień po tygodniu. Cykl artykułów Rozwój dziecka do 24 miesiąca życia. Sitaki centylowe, gdzie można sprawdzić prawidłową wagę i wzrost malucha. Oraz funkcjonalności: Kalkulator dni płodnych, Obliczanie terminu porodu, Baza imion, Suwaczki.

Portal posiada również zakładkę Forum, gdzie rodzice wymieniają się informacjami. Codziennie dodawane są tu setki postów, nasza społeczność rozwija się dynamicznie współtworząc serwis.

Mamy nadzieję, że niebawem nas odwiedzicie i zostaniecie na dłużej. Bycie rodzicem to wspaniały okres, w którym chcemy Wam towarzyszyć i wspierać. Redakcja serwisu dzidzisuisowo.pl chętnie odpowie na wszelkie pytania i podejmie wyzwania, aby jej czytelnicy byli zadowoleni z uzyskanych wiadomości.

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Bavi.pl (2011)
Projekt i realizacja: MDAsystems.pl

Bavi.pl to sklep internetowy w którym znajdziesz wszystko dla nowoczesnych dzieci i rodziców. Unikalne, designerskie i ekologiczne meble dla dzieci, które dotąd były niedostępne w Polsce! Wyjątkowe akcesoria i meble dziecięce. Zajrzyj i sprawdź jak niesamowicie z Bavi.pl może wyglądać pokój dla dzieci! Szczególnie polecamy ekologiczne zabawki kaszubskie firmy Kaszubebe.

Frazy które w szczególności odpowiadają naszej działalności to: łóżeczka, meble dziecięce, zabawki, pościel dziecięca, pokój dziecięcy, dziecko, rodzice, meble dla dzieci