Zaloguj się Zarejestruj konto
0...
Sprawdź koszyk
Sklep internetowy

Zestaw Otto sprawdzi się idealnie podczas posiłków, nauki i zabawy a jego przemyślany design sprawia że nie zajmuje dużo przestrzeni tak potrzebnej do codziennych szaleństw. Zestaw składa się ze stolika z chowanymi tacami, oraz dwóch krzesełek. Meble są bardzo stabilne i solidne, a dzięki tackom łatwo utrzymać porządek na stoliku. Zaokrąglone krawędzie zapewniają bezpieczeństwo użytkowania, nawet gdy maluch ma jeszcze probelmy z "pionizacją". Dodatkowym atutem jest możliwość użytkowania stolika jako "domku"- coś każde dziecko szybko odkryje :) Jednym słowem idealne miejsce zabaw!

Wymiary: Krzesełko49 x 40 x 52cm Stół:79 x 49 x 55 cm
Materiał: drewno
Wybierz wariant
1630.00 PLN

Produkt Mebelki Otto-zestaw firmy Bloom dostępny w cenie od 1630.00 PLN
© Wszelkie prawa zastrzeżone. Bavi.pl (2011)
Projekt i realizacja: MDAsystems.pl

Bavi.pl to sklep internetowy w którym znajdziesz wszystko dla nowoczesnych dzieci i rodziców. Unikalne, designerskie i ekologiczne meble dla dzieci, które dotąd były niedostępne w Polsce! Wyjątkowe akcesoria i meble dziecięce. Zajrzyj i sprawdź jak niesamowicie z Bavi.pl może wyglądać pokój dla dzieci! Szczególnie polecamy ekologiczne zabawki kaszubskie firmy Kaszubebe.

Frazy które w szczególności odpowiadają naszej działalności to: łóżeczka, meble dziecięce, zabawki, pościel dziecięca, pokój dziecięcy, dziecko, rodzice, meble dla dzieci