Zaloguj się Zarejestruj konto
0...
Sprawdź koszyk
Sklep internetowy

Nauka jedzenia to zabawa dla dzieci i katorga dla rodziców, którzy walczą z plamami po jedzonku dosłownie wszędzie. Sebra znając możliwości małych degustatorów zaproponowała wielki śliniak, który zabezpieczy 60cm maeństwa :) Wykonany z organicznej bawełny z 10% dodatkiem laminatu- aby plamy łatwo schodzyły w praniu sliniaczek zapinany jest z boku szyi. Pozwala to na łatwy dostęp i nie drażmi maleństwa podczas jedzenia. Śliniak ozdobiony jest uroczym wzorem skandynawskiego miasteczka, przygotowanego na inwazję warzyw.

Wymiary: 60cm/ 30cm
Materiał: bawełna organiczna+ laminat PU
Produkt Wielki śliniak VILLAGE GIRL firmy Sebra dostępny w cenie od 44.00 PLN
© Wszelkie prawa zastrzeżone. Bavi.pl (2011)
Projekt i realizacja: MDAsystems.pl

Bavi.pl to sklep internetowy w którym znajdziesz wszystko dla nowoczesnych dzieci i rodziców. Unikalne, designerskie i ekologiczne meble dla dzieci, które dotąd były niedostępne w Polsce! Wyjątkowe akcesoria i meble dziecięce. Zajrzyj i sprawdź jak niesamowicie z Bavi.pl może wyglądać pokój dla dzieci! Szczególnie polecamy ekologiczne zabawki kaszubskie firmy Kaszubebe.

Frazy które w szczególności odpowiadają naszej działalności to: łóżeczka, meble dziecięce, zabawki, pościel dziecięca, pokój dziecięcy, dziecko, rodzice, meble dla dzieci