Zaloguj się Zarejestruj konto
0...
Sprawdź koszyk
Sklep internetowy

Piękny i przydatny element dekoracyjny pokoju dziecięcego – ozdobna, dwustronna poduszka w kształcie domku z serii Village Gril. Poduszkę można skompletować innymi produktami od Sebry- pościelą, naklejkami ściennymi, czy miarką wzrostu, tworząc w ten sposób jednolitą tematykę ozdób. Dzieki tym produktom pokój Waszej pociechy będzie na prawdę oryginalny i przyjazny za sprawą wesołych kolorów i atmosfery tętniącego zyciem małego miasteczka gdzie czekają niezwykłe przygody.

Wymiary: 41cm x 29cm
Materiał: 100% bawełna
Produkt Poduszka DOMEK firmy Sebra dostępny w cenie od 120.00 PLN
© Wszelkie prawa zastrzeżone. Bavi.pl (2011)
Projekt i realizacja: MDAsystems.pl

Bavi.pl to sklep internetowy w którym znajdziesz wszystko dla nowoczesnych dzieci i rodziców. Unikalne, designerskie i ekologiczne meble dla dzieci, które dotąd były niedostępne w Polsce! Wyjątkowe akcesoria i meble dziecięce. Zajrzyj i sprawdź jak niesamowicie z Bavi.pl może wyglądać pokój dla dzieci! Szczególnie polecamy ekologiczne zabawki kaszubskie firmy Kaszubebe.

Frazy które w szczególności odpowiadają naszej działalności to: łóżeczka, meble dziecięce, zabawki, pościel dziecięca, pokój dziecięcy, dziecko, rodzice, meble dla dzieci