Zaloguj się Zarejestruj konto
0...
Sprawdź koszyk
Sklep internetowy

Jeżeli jesteście zwolennikami skandynawskiego designu, a we wnętrzach lubicie otaczać się jasnymi kolorami z delikatnymi akcentami polecamy Wam cudowne naklejki na ścianę od Sebry. Urocze zwierzątka znane nam z naszych lasów w bardzo urodzej grafice typowej dla Sebry i naturalnych kolorach pozwolą ozdobić białe ściany. Wśród 21 naklejek znajdzie muchomorki, drzewkai wesołą gromadę brązowych stworków- liska, jeżyka, wiewiórkę, króliczka, slimaka, bobra a nawet misia i jelonka. 

Sposób aplikacji jest bardzo prosty – wystarczy odkleić z arkusza pojedynczą naklejkę i przykleić ją we wcześniej zaplanowanym miejscu. Jeżeli po pewnym czasie nie będziecie zadowoleni z aranżacji – możecie bez problemu odkleić naklejkę, która dzięki unikalnej technologii w której jest wykonana – nie pozostawi lepkiego śladu.

Wymiary: arkusz 50cm /70cm
Materiał: winylowe naklejki

Produkt naklejki na ścianę Zwierzątka firmy Sebra dostępny w cenie od 79.00 PLN
© Wszelkie prawa zastrzeżone. Bavi.pl (2011)
Projekt i realizacja: MDAsystems.pl

Bavi.pl to sklep internetowy w którym znajdziesz wszystko dla nowoczesnych dzieci i rodziców. Unikalne, designerskie i ekologiczne meble dla dzieci, które dotąd były niedostępne w Polsce! Wyjątkowe akcesoria i meble dziecięce. Zajrzyj i sprawdź jak niesamowicie z Bavi.pl może wyglądać pokój dla dzieci! Szczególnie polecamy ekologiczne zabawki kaszubskie firmy Kaszubebe.

Frazy które w szczególności odpowiadają naszej działalności to: łóżeczka, meble dziecięce, zabawki, pościel dziecięca, pokój dziecięcy, dziecko, rodzice, meble dla dzieci