Zaloguj się Zarejestruj konto
0...
Sprawdź koszyk
Sklep internetowy

Niesamowite krzesełko niemowlęce, które rośnie i dostosowuje się do potrzeb Twojego dziecka. Regulowana wysokość nóżek(siedzisko na wysokości 51cm, 54,8cm lub 58cm), regulowany podnóżek i dodatkowe akcesoria sprawiają, iż krzesełko może służyć wam do 12 roku życia. Produkt ten został doceniony przez prestożowe RED DOT DESIGN za swą funkcjonalność i niezaprzeczalna urodę. Prosty design, mądre rozwiązania, solidne wykonanie i długowieczność to niezaprzeczalne zalety produktu, docenisz bardzo szybko. Do wyboru dwa kolory: cały biały oraz biały+buk. 

Akcesoria: dodatkowe nogi, uprząż zabezpieczająca do wysokiego krzesła, stolik do wysokiego krzesła

PRODUKT NA ZAMÓWIENIE (około 4 tygodni)

Wymiary: 83,3cm/ 52,4cm/ 51,6cm
Materiał: PCV, lity buk
Wybierz wariant
Cena
899.00 PLN
Dobierz akcesoria

uprząż do siedzonka wysokiego

220.00 PLN

dodatkowe nogi

299.00 PLN

stolik do krzesełka

130.00 PLN

Oeko-Tex poduszka BOY

180.00 PLN

Oeko-Tex poduszka GIRL

180.00 PLN

899.00 PLN

Produkt Krzesełko Baby firmy FLEXA dostępny w cenie od 899.00 PLN
© Wszelkie prawa zastrzeżone. Bavi.pl (2011)
Projekt i realizacja: MDAsystems.pl

Bavi.pl to sklep internetowy w którym znajdziesz wszystko dla nowoczesnych dzieci i rodziców. Unikalne, designerskie i ekologiczne meble dla dzieci, które dotąd były niedostępne w Polsce! Wyjątkowe akcesoria i meble dziecięce. Zajrzyj i sprawdź jak niesamowicie z Bavi.pl może wyglądać pokój dla dzieci! Szczególnie polecamy ekologiczne zabawki kaszubskie firmy Kaszubebe.

Frazy które w szczególności odpowiadają naszej działalności to: łóżeczka, meble dziecięce, zabawki, pościel dziecięca, pokój dziecięcy, dziecko, rodzice, meble dla dzieci