Zaloguj się Zarejestruj konto
0...
Sprawdź koszyk
Sklep internetowy
Materac Hevea Celebrities to najbardziej ekskluzywne rozwiązanie do Twojego dziecka. Wkład z bloku pianki lateksowej 12 cm z atestem PZH zapewnia najwyższy komfort użytkowania, a unikalne pionowe kanaliki wentylacyjne przeciwdziałające poceniu się dziecka. Wygodny w użytkowaniu gruby pokrowiec Tencel zapewnia wygodę przy zdejmowaniu do prania. W wartswowy pokrowiec z suwakiem wszystym pod kątem bezpieczeństwa dziecka (zip safe). Włókno celulozowe Tencel wytwarzane w oparciu o technologię przyjazną dla środowiska. Miękkość, puszystość i delikatność stawia go na jednym z czołowych miejsc w produkcji luksusowych i zdrowych tekstyliów. Przepuszczając powietrze gwarantuje właściwe oddychanie dzianiny oraz znajduje szczególne zastosowanie w profilaktyce i leczeniu osób skłonnych do uczuleń i alergii. Z uwagi na swoją delikatność i miękkość szczególnie polecany przez lekarzy dermatologów, alergologów i pediatrów dla niemowląt i małych dzieci.

  • Idealne podparcie dla kręgosłupa umożliwiające właściwy rozwój fizyczny dziecka
  • Waga materaca 7kg, wys. ok. 14 cm (z pokrowcem)
  • Grubo pikowany zdejmowany pokrowiec TENCEL. Suwak wszyty pod kątem bezpieczeństwa dziecka (zip safe).
  • Środowisko wolne od pleśni i roztoczy
  • Materac całkowicie antyalergiczny
  • wszystkie użyte materiały posiadają atest EKO-TEX, pianka lateksowa posiada także certyfikat EURO-LATEX
  • dzianina pokrowca posiada atest producenta "BEZPIECZNY DLA DZIECKA"
  • wkład lateksowy odporny jest na działanie płynów oraz wilgoci
  • Suwak wszyty pod kątem bezpieczeństwa dziecka (zip safe).
Wymiary: 60 x120 x14 cm
Wybierz wariant
70x140x14cm
60 x120 x14 cm
620.00 PLN
Produkt Materac lateksowy Hevea Celebrities dostępny w cenie od 620.00 PLN
© Wszelkie prawa zastrzeżone. Bavi.pl (2011)
Projekt i realizacja: MDAsystems.pl

Bavi.pl to sklep internetowy w którym znajdziesz wszystko dla nowoczesnych dzieci i rodziców. Unikalne, designerskie i ekologiczne meble dla dzieci, które dotąd były niedostępne w Polsce! Wyjątkowe akcesoria i meble dziecięce. Zajrzyj i sprawdź jak niesamowicie z Bavi.pl może wyglądać pokój dla dzieci! Szczególnie polecamy ekologiczne zabawki kaszubskie firmy Kaszubebe.

Frazy które w szczególności odpowiadają naszej działalności to: łóżeczka, meble dziecięce, zabawki, pościel dziecięca, pokój dziecięcy, dziecko, rodzice, meble dla dzieci