Zaloguj się Zarejestruj konto
0...
Sprawdź koszyk
Sklep internetowy

Łóżeczko Bellamy Good Night by Anna Mucha całkowicie zaprojektowane przez Annę Mucha, nawiązuje do sztuki klasycznej utrzymanej w wyrafinowanym, delikatnym stylu art deco. Całą subtelność łóżka podkreślają  piękne, ręcznie robione nóżki oraz zdobiony zagłówek. Oryginalność projektu polega na eleganckim połączeniu elementów półokrągłych z prostymi. 

Główne cechy produktu

- rośnie wraz  z dzieckiem, możliwość zamiany na tapczanik
- posiada trzy poziomy położenia bazy materaca
- 3 wyjmowane szczebelki, które umożliwiają starszemu dziecku bezpieczne wychodzenie z łóżeczka

Opis produktu

Łóżeczko ma nietypowy kształt ponieważ jest zaokrąglone z jednej strony. Dzięki temu wewnątrz uzyskujemy dodatkową przestrzeń do wykorzystania.  Na co? No właśnie nie musimy już przewieszać dodatkowych kocyków przez ramkę łóżeczka, możemy ułożyć wewnątrz dodatkowe podusie, jaśki. Dziecko z w dzień z reguły śpi pod delikatnym kocykiem a wieczorem pod kołderką i właśnie na to jest tam miejsce. Nie zapominajmy również o ukochanych pluszakach, dzięki którym raźniej będzie dziecku zasypiać. Estetyczny zmysł kreujmy w dzieciach już od… łóżeczkaJ

Łóżeczko Bellamy Good Night by Anna Mucha wyprodukowane jest z drewna bukowego lakierowanego  bejcą na ciemny brąz. Środki przyczółków są pomalowane farbą w kolorze delikatnego turkusu. Farba posiada wszelkie wymagane certyfikaty i jest bezpieczna dla dziecka .

Wymiary: 70cm x 150cm
Materiał: drewno bukowe
Wybierz wariant
1715.00 PLN

Produkt Łóżeczko Good Night, Anna Mucha firmy Bellamy dostępny w cenie od 1715.00 PLN
© Wszelkie prawa zastrzeżone. Bavi.pl (2011)
Projekt i realizacja: MDAsystems.pl

Bavi.pl to sklep internetowy w którym znajdziesz wszystko dla nowoczesnych dzieci i rodziców. Unikalne, designerskie i ekologiczne meble dla dzieci, które dotąd były niedostępne w Polsce! Wyjątkowe akcesoria i meble dziecięce. Zajrzyj i sprawdź jak niesamowicie z Bavi.pl może wyglądać pokój dla dzieci! Szczególnie polecamy ekologiczne zabawki kaszubskie firmy Kaszubebe.

Frazy które w szczególności odpowiadają naszej działalności to: łóżeczka, meble dziecięce, zabawki, pościel dziecięca, pokój dziecięcy, dziecko, rodzice, meble dla dzieci