Zaloguj się Zarejestruj konto
0...
Sprawdź koszyk
Sklep internetowy
Rozwój maleństwa do trzeciego roku życia odbywa się na podłodze lub blisko niej. By dać miekkie oparcie pupce, która ciagle spada na podłogę, a za razem ciepłe i komfortowe środowisko zabaw, nieodzowna będzie w Twoim domu mata Playspot. Spory rozmiar maty czyni ją świetnym miejscem do zabawy.  W przeciwieństwie do innych mat z pianki, które ze względów bezpieczeństwa polecane są dla dzieci od trzeciego roku życia, PLAYSPOT został zaprojektowany, przetestowany i wyprodukowany dla młodszych dzieci. Można go łatwo złożyć używając specjalnych złączek i konfigurować na wiele sposobów, aby pasował do wybranego przez nas stylu. Samo składanie maty jest już zaproszeniem do zabawy i uczy logiki :)
  • Innowacyjne miękkie podłoże z pianki EVA
  • Płytki o wymiarach 14’’ x 14’’ tworzą bardzo dużą przestrzeń gry
  • Wybierz rozmiar wykładziny – możesz wykorzystać 4 płytki lub wszystkie 20, a nawet dodać jeszcze więcej zestawów
  • Wiek 0+
Wymiary: 183 x 137 x 1 cm
Materiał: pianka EVA
Wybierz wariant
355.00 PLN
Produkt mata piankowa Playspot firmy SkipHop dostępny w cenie od 355.00 PLN
© Wszelkie prawa zastrzeżone. Bavi.pl (2011)
Projekt i realizacja: MDAsystems.pl

Bavi.pl to sklep internetowy w którym znajdziesz wszystko dla nowoczesnych dzieci i rodziców. Unikalne, designerskie i ekologiczne meble dla dzieci, które dotąd były niedostępne w Polsce! Wyjątkowe akcesoria i meble dziecięce. Zajrzyj i sprawdź jak niesamowicie z Bavi.pl może wyglądać pokój dla dzieci! Szczególnie polecamy ekologiczne zabawki kaszubskie firmy Kaszubebe.

Frazy które w szczególności odpowiadają naszej działalności to: łóżeczka, meble dziecięce, zabawki, pościel dziecięca, pokój dziecięcy, dziecko, rodzice, meble dla dzieci