Zaloguj się Zarejestruj konto
0...
Sprawdź koszyk
Sklep internetowy

Puzzle firmy Aladine to ciekawa odmiana standardowych układanek. Specjalny materiał umożliwia przyczepianie elementów na gładkie powierzchnie pionowe, takie jak wanna, lodówka, lustro, czy szyby np w samochodzie. Tworzywo z którego wykonane sa puzzle jest trwałe, nie da się do podrzeć jak papierowych, a od spodniej strony ma właściwości klejące. Gdy puzzle przestaną się kleić należy je opłukać pod zimną wodą i wysuszyć. Puzzle nie pozostawiają żadnych śladów na szybach i nie brudzą.

Wymiary: układanka 21cm /29cm
Materiał: tworzywo
Wybierz wariant
Zabawa w chowanego
Farma
Sanie Św. Mikołaja
61.50 PLN
Produkt Puzzle Aladine na szybę, wannę, lodówkę dostępny w cenie od 61.50 PLN
© Wszelkie prawa zastrzeżone. Bavi.pl (2011)
Projekt i realizacja: MDAsystems.pl

Bavi.pl to sklep internetowy w którym znajdziesz wszystko dla nowoczesnych dzieci i rodziców. Unikalne, designerskie i ekologiczne meble dla dzieci, które dotąd były niedostępne w Polsce! Wyjątkowe akcesoria i meble dziecięce. Zajrzyj i sprawdź jak niesamowicie z Bavi.pl może wyglądać pokój dla dzieci! Szczególnie polecamy ekologiczne zabawki kaszubskie firmy Kaszubebe.

Frazy które w szczególności odpowiadają naszej działalności to: łóżeczka, meble dziecięce, zabawki, pościel dziecięca, pokój dziecięcy, dziecko, rodzice, meble dla dzieci