Zaloguj się Zarejestruj konto
0...
Sprawdź koszyk
Sklep internetowy

Zestaw klocków drewnianych Kaszu Tulip One zawiera 10 elementów drewnianych składających się na cały owoc kwiatu jakim jest tulipan oraz podkładkę drewnianą. Klocki układane przez dzieci na specjalnie przygotowanej podkładce mają swoje określone miejsce, aby w całości ułożyć kompozycje kwiatka. Klocki z układanki można układać bez pomocy podkładki, tworząc rozmaite kombinacje. Swoboda tworzenia ciekawych kompozycji rozwija u dziecka kreatywność. Większe możliwości twórcze można osiągnąć posiadając każdy z naszych kwiatków. Wiek 3+

Klocki w wersji  „ organic line „ przystosowane są do własnoręcznego malowania farbami plakatowymi. Klocki wyprodukowane zostały przez nas w Polsce. Materiały z których powstały są w 100% bezpieczne dla dziecka.

Produkt rekomendowany do plebiscytu "Must Have 2012" organizowanego przy Międzynarodowym Festiwalu Designu w Łodzi oraz do konkursu " Dobry Wzór 2012 " organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego.

Wymiary: 17 x 17 x 4cm waga 440 gr
Materiał: drewno
Produkt Klocki drewniane „Kaszu Tulip” firmy dostępny w cenie od 59.00 PLN
Produkty
pasujące do
kompletu
© Wszelkie prawa zastrzeżone. Bavi.pl (2011)
Projekt i realizacja: MDAsystems.pl

Bavi.pl to sklep internetowy w którym znajdziesz wszystko dla nowoczesnych dzieci i rodziców. Unikalne, designerskie i ekologiczne meble dla dzieci, które dotąd były niedostępne w Polsce! Wyjątkowe akcesoria i meble dziecięce. Zajrzyj i sprawdź jak niesamowicie z Bavi.pl może wyglądać pokój dla dzieci! Szczególnie polecamy ekologiczne zabawki kaszubskie firmy Kaszubebe.

Frazy które w szczególności odpowiadają naszej działalności to: łóżeczka, meble dziecięce, zabawki, pościel dziecięca, pokój dziecięcy, dziecko, rodzice, meble dla dzieci