Zaloguj się Zarejestruj konto
0...
Sprawdź koszyk
Sklep internetowy

Doidy Cup to niezwykły kubeczek stworzony z myślą o potrzebach najmłodszych Dzieci. Kubek sprawdza się już dla kilku miesięcznego malucha i w naturalny sposób uczy picia, bazując naturalnych odruchach ssania. Oczywiście nauka nie odbędzie się bez rozlewania, zdarza się najlepszym :) Zaletą kubka jest szybkie opanowanie nauki picia, a co za tym idzie pominięcie etapu kubków "niekapków" i picia z butelki, co sprzyja rozwojowi próchnicy, anemii, niedożywienia, problemów z prawidłowym mówieniem oraz wykształcenia złych nawyków żywieniowych. 

Opatentowany "krzywy kubeczek" w wesołych koloach tęczy to lekki, poręczny a przede wszystkim bezpieczny (nie zawiera toksycznego związku BPA) kuchenny pomocnik. Doskonale sprawdza się przy pojeniu Niemowląt (od 3 miesiąca) jak i Małych Dzieci (do 5 lat).

PIJĄC Z KUBECZKA DOIDY DZIECKO: 

  • może samo decydować o tempie i ilości wypijanego  płynu,  
  • dzięki ściętemu kształtowi kubeczka widzi jego zawartość i nie musi odchylać głowy mocno do tyłu,
  • przyjmuje proces nauki naturalnie wykorzystując te same ruchy szczęki co podczas ssania piersi Mamy,
  • uczy się picia z otwartego kubka i jego odstawiania,  
  • trenuje mięśnie szczęki twarzy i języka - co korzystnie wypływa na prawidłowy rozwój mowy i umiejętności żucia.


Materiał: polietylen 0%BPA
Wybierz wariant
26.00 PLN
Produkt DOIDY CUP niezwykły kubek firmy Doidy dostępny w cenie od 26.00 PLN
© Wszelkie prawa zastrzeżone. Bavi.pl (2011)
Projekt i realizacja: MDAsystems.pl

Bavi.pl to sklep internetowy w którym znajdziesz wszystko dla nowoczesnych dzieci i rodziców. Unikalne, designerskie i ekologiczne meble dla dzieci, które dotąd były niedostępne w Polsce! Wyjątkowe akcesoria i meble dziecięce. Zajrzyj i sprawdź jak niesamowicie z Bavi.pl może wyglądać pokój dla dzieci! Szczególnie polecamy ekologiczne zabawki kaszubskie firmy Kaszubebe.

Frazy które w szczególności odpowiadają naszej działalności to: łóżeczka, meble dziecięce, zabawki, pościel dziecięca, pokój dziecięcy, dziecko, rodzice, meble dla dzieci