Zaloguj się Zarejestruj konto
0...
Sprawdź koszyk
Sklep internetowy

Wishbone Bike to niezwykły, w pełni ekologiczny rower biegowy, który rośnie razem z dzieckiem! Nadaje się już dla rocznego malucha, a służyć może aż do 5 roku życia, dlatego też wart jest swojej wygurowanej ceny. Jest do tego niezwykle stylowy, od razu widać design z Nowej Zelandii :) niestety tylko dla maluchów. 

W odróżnieniu od wielu rowerków biegowych, rowerek Wishbone rośnie razem z dzieckiem, idealnie dopasowując się do etapu rozwoju malucha. Z doskonałym ekologicznym designem i innowacyjnymi cechami rowerka 3-w-1. Roczniak zaczyna swoją przygodę z rowerekiem w wersji trójkołowej. Gdy poczuje się pewniej można przejść na wersję dwukołową by ćwiczyć równowagę. W okolicy 4-5 roku życia, wystarczy obrócić ramę Wishbone, by przystosować rowerek dla starszego dziecka - jest to jeden z największych rowerków biegowych na świecie.

  • Każdy rowerek Wishbone jest wykonany z drewna rosnącego na plantacjach ekologicznych i klejony oraz wykończony materiałami ekologicznymi.
  • Polecany dla dzieci w wieku 1-5 lat.
  • Wykonany zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa.
  • Wysokość siodełka: 29 - 45 cm.
  • Białe opony pozwalają na użytkowanie go w domu (nie brudzą podłogi).
  • Waga rowerka: 3,9kg, waga rowerka trójkołowego: 5,4kg

Wymiary: Wysokość siodełka: 29 - 45 cm
Materiał: drewno klejone
Produkt rowerek biegowy 3in1 Wishbone firmy SkipHop dostępny w cenie od 797.00 PLN
© Wszelkie prawa zastrzeżone. Bavi.pl (2011)
Projekt i realizacja: MDAsystems.pl

Bavi.pl to sklep internetowy w którym znajdziesz wszystko dla nowoczesnych dzieci i rodziców. Unikalne, designerskie i ekologiczne meble dla dzieci, które dotąd były niedostępne w Polsce! Wyjątkowe akcesoria i meble dziecięce. Zajrzyj i sprawdź jak niesamowicie z Bavi.pl może wyglądać pokój dla dzieci! Szczególnie polecamy ekologiczne zabawki kaszubskie firmy Kaszubebe.

Frazy które w szczególności odpowiadają naszej działalności to: łóżeczka, meble dziecięce, zabawki, pościel dziecięca, pokój dziecięcy, dziecko, rodzice, meble dla dzieci