Zaloguj się Zarejestruj konto
0...
Sprawdź koszyk
Sklep internetowy

Drewniane puzzle od SEBRY to 8 gatunków pradawnych dinozaurów. Solidne elementy z drewnianej sklejki nie wyglądają tak przerażająco jak same modele. T-rex jest na prawdę groźny po złożeniu, dlatego polecamy dla dzieci od 6 lat :) Modelem mozna się oczywiście potem bawić, jest solidny. Cała kolekcja pozwoli na stworzenie miniatury parku jurajskiego.

Zabawka mądra, kształcąca, rozwijająca manualne zdolności i wyobrźnie przestrzenna, a do tego z naturalnych materiałów- POLECAMY.

Materiał: drewno
Produkt Drewniane puzzle 3D dinozaury Sebra dostępny w cenie od 28.00 PLN
© Wszelkie prawa zastrzeżone. Bavi.pl (2011)
Projekt i realizacja: MDAsystems.pl

Bavi.pl to sklep internetowy w którym znajdziesz wszystko dla nowoczesnych dzieci i rodziców. Unikalne, designerskie i ekologiczne meble dla dzieci, które dotąd były niedostępne w Polsce! Wyjątkowe akcesoria i meble dziecięce. Zajrzyj i sprawdź jak niesamowicie z Bavi.pl może wyglądać pokój dla dzieci! Szczególnie polecamy ekologiczne zabawki kaszubskie firmy Kaszubebe.

Frazy które w szczególności odpowiadają naszej działalności to: łóżeczka, meble dziecięce, zabawki, pościel dziecięca, pokój dziecięcy, dziecko, rodzice, meble dla dzieci