Zaloguj się Zarejestruj konto
0...
Sprawdź koszyk
Sklep internetowy

Krzesełko należy do wyjątkowej kolekcji mebli VOLUME ZERO. Oryginalne kształty, łagodne linie i subtelne, kolorowe detale sprawiają że nie można oprzeć się ich pięknu. Ich urok i funkcjonalność sprawia że będą mile widziane nie tylko w dziecięcym pokoju. Krzesełko składa się tak łatwo jak zabawki, co nie wymaga to narzędzi, czy umiejętności i stanowi świetną zabawę samą w sobie. Po złożeniu zalecamy sklejenie części by użytkowanie go było wygodne i bezpieczne dla dziecka. 

Wymiary: 40x32x50 cm; wysokość siedziska 26cm
Materiał: drzewo bukowe
Wybierz wariant
399.00 PLN
Produkt Krzesełko Volume Zero firmy Kidsonroof dostępny w cenie od 399.00 PLN
© Wszelkie prawa zastrzeżone. Bavi.pl (2011)
Projekt i realizacja: MDAsystems.pl

Bavi.pl to sklep internetowy w którym znajdziesz wszystko dla nowoczesnych dzieci i rodziców. Unikalne, designerskie i ekologiczne meble dla dzieci, które dotąd były niedostępne w Polsce! Wyjątkowe akcesoria i meble dziecięce. Zajrzyj i sprawdź jak niesamowicie z Bavi.pl może wyglądać pokój dla dzieci! Szczególnie polecamy ekologiczne zabawki kaszubskie firmy Kaszubebe.

Frazy które w szczególności odpowiadają naszej działalności to: łóżeczka, meble dziecięce, zabawki, pościel dziecięca, pokój dziecięcy, dziecko, rodzice, meble dla dzieci