Zaloguj się Zarejestruj konto
0...
Sprawdź koszyk
Sklep internetowy

Nie ma drugiego tak rozpoznawalnego produktu dla dzieci jak łóżeczko Leandera. Jest to kultowy produkt, który odpowiada na tak wiele pytań rodziców, że sprawdza się od ponad dwudziestu lat. Stylowy i ponadczasowy design, który kochają wszystcy.

Niezwykła magia tego łóżeczka zamknięta jest w haśle: Rosnę, więc moje łóżeczko też. Oczywiste i proste, a jednak pomijane przez wielu. Potrzeby malego dziecka zmieniają sie tak szybko, że często rodziców sanych zaskakuje ten fakt. Łóżeczko Leandera jest przygotowane na każdy etap rozwoju dziecka, od niemowalaka do przedszkolaka. Nie potrzebujesz więc 3 różnych wersji i zmian co rok.

  • łóżeczko dziecięce H: 94 cm, W: 70 cm, L: 120 cm
  • łóżeczko junior: H: 54,4 cm, W: 70 cm, L: 150 cm
  • FSC certyfikat,  brzoza
  • zabezpieczone lakierem wodnym
  • dostepny w 4 kolorach- biały, szary, brzoza, orzech
Wymiary: 94cm /70cm /120cm
Materiał: drewno klonowe
Wybierz wariant
3750.00 PLN

Produkt Łóżeczko Leander dostępny w cenie od 3750.00 PLN
© Wszelkie prawa zastrzeżone. Bavi.pl (2011)
Projekt i realizacja: MDAsystems.pl

Bavi.pl to sklep internetowy w którym znajdziesz wszystko dla nowoczesnych dzieci i rodziców. Unikalne, designerskie i ekologiczne meble dla dzieci, które dotąd były niedostępne w Polsce! Wyjątkowe akcesoria i meble dziecięce. Zajrzyj i sprawdź jak niesamowicie z Bavi.pl może wyglądać pokój dla dzieci! Szczególnie polecamy ekologiczne zabawki kaszubskie firmy Kaszubebe.

Frazy które w szczególności odpowiadają naszej działalności to: łóżeczka, meble dziecięce, zabawki, pościel dziecięca, pokój dziecięcy, dziecko, rodzice, meble dla dzieci