Zaloguj się Zarejestruj konto
0...
Sprawdź koszyk
Sklep internetowy

Przepięknie wykonane drewniane łóżeczko CARAVAN Divan to wersja spania dla straszaka. Standardowe łóżeczko 140x70cm w wersji z trzema niskimi bokami zabezpieczającymi sprawdzi się od 2 roku życia do wieku szkolnego. Sprawdzi się jako miesjce zabaw, relaksu i oczywiście snu.

Tradycyjna technika obróki drewna w produktach Kalon oraz dbałość o jego jakość i pochodzenie to detale, które wspólnie tworzą niesamowity efekt i niepowtarzalny klimat. Design, który inspirowany jest materiałem, historią i możliwościami jakie daje drewno przyczynia się do powstania mebli, które pod dłonią wyczuwalny mają charakter, które wnoszą do wnetrza więcej niż wygląd i funkcjonalność, wnoszą ducha.

Bezkompromisowe w designie i swej jakości meble Kalon wykonane są z najwyższej jakości, naturalnych i rodzimych materiałów przez wykwalifikowanych rzemieślników.

Dostepna w 7 odwaznych wersjach kolorytycznych:

  • naturalny
  • czarny detal
  • biały detal
  • koralowy detal
  • zielony detal
  • żółty detal
  • terkusowy detail
Wymiary: 146cm /76cm /49cm
Materiał: drewno klonowe olejowane

Produkt Łóżko CARAVAN DIVAN firmy KALON dostępny w cenie od 3900.00 PLN
© Wszelkie prawa zastrzeżone. Bavi.pl (2011)
Projekt i realizacja: MDAsystems.pl

Bavi.pl to sklep internetowy w którym znajdziesz wszystko dla nowoczesnych dzieci i rodziców. Unikalne, designerskie i ekologiczne meble dla dzieci, które dotąd były niedostępne w Polsce! Wyjątkowe akcesoria i meble dziecięce. Zajrzyj i sprawdź jak niesamowicie z Bavi.pl może wyglądać pokój dla dzieci! Szczególnie polecamy ekologiczne zabawki kaszubskie firmy Kaszubebe.

Frazy które w szczególności odpowiadają naszej działalności to: łóżeczka, meble dziecięce, zabawki, pościel dziecięca, pokój dziecięcy, dziecko, rodzice, meble dla dzieci