Zaloguj się Zarejestruj konto
0...
Sprawdź koszyk
Sklep internetowy

Przepięknie wykonane drewniane łóżeczko CARAVAN zostało zaprojektowane z myślą o zmieniających się potrzebach dziecka. Dwie wysokości materaca, wysoka na wys. 43cm i niska na wys. 18cm zapewnią bezpieczne i wygodne użytkowanie w pierszym roku życia. Dla straszego dziecka mozna zdjąć jedna bok, by mógł samodzielnie wspinać się i zchodzić z łózeczka, a dla przedszkolaka można zupełnie zdjąć boki by uzywać jako tapczanik.

Tradycyjna technika obróki drewna w produktach Kalon oraz dbałość o jego jakość i pochodzenie to detale, które wspólnie tworzą niesamowity efekt i niepowtarzalny klimat. Design, który inspirowany jest materiałem, historią i możliwościami jakie daje drewno przyczynia się do powstania mebli, które pod dłonią wyczuwalny mają charakter, które wnoszą do wnetrza więcej niż wygląd i funkcjonalność, wnoszą ducha.

Bezkompromisowe w designie i swej jakości meble Kalon wykonane są z najwyższej jakości, naturalnych i rodzimych materiałów przez wykwalifikowanych rzemieślników.

Dostepna w 8 wersjach kolorytycznych:

  • naturalny
  • czarny detal
  • biały detal
  • koralowy detal
  • zielony detal
  • żółty detal
  • terkusowy detail
Wymiary: 146cm /76cm /86cm
Materiał: drewno klonowe olejowane
Wybierz wariant
kolorowe szczebelki
naturalny
3700.00 PLN

Produkt Łóżeczko CARAVAN firmy KALON dostępny w cenie od 3700.00 PLN
© Wszelkie prawa zastrzeżone. Bavi.pl (2011)
Projekt i realizacja: MDAsystems.pl

Bavi.pl to sklep internetowy w którym znajdziesz wszystko dla nowoczesnych dzieci i rodziców. Unikalne, designerskie i ekologiczne meble dla dzieci, które dotąd były niedostępne w Polsce! Wyjątkowe akcesoria i meble dziecięce. Zajrzyj i sprawdź jak niesamowicie z Bavi.pl może wyglądać pokój dla dzieci! Szczególnie polecamy ekologiczne zabawki kaszubskie firmy Kaszubebe.

Frazy które w szczególności odpowiadają naszej działalności to: łóżeczka, meble dziecięce, zabawki, pościel dziecięca, pokój dziecięcy, dziecko, rodzice, meble dla dzieci