Zaloguj się Zarejestruj konto
0...
Sprawdź koszyk
Sklep internetowy

O wyjątkowości komody ECHO stanowią detale, jakość wykonania i materiału oraz design. Trzy pojemne szuflady na pełnym wysuwie wyposażone sa w system cichego domykania i moga być łatwo wycignięte z komody. Drewno zabezpieczone jest poprzez olejowanie, które podkreśla urodę drewna. Bezkompromisowe w designie i swej jakości meble Kalon wykonane są z najwyższej jakości, ekologicznych materiałów z rodzinych (u nas jest to Europa) upraw zrównoważonych, przez wykwalifikowanych rzemieślników. Podkreslający naturalną urodę drewna design to znak firmowy firmy Kalona.

Tradycyjna technika obróki drewna w produktach Kalon oraz dbałość o jego jakość i pochodzenie to detale, które wspólnie tworzą efekt, klimat, wyjątkowość. Design, który inspirowany jest materiałem, historią i możliwościami jakie daje drewno przyczynia się do powstania mebli, które pod dłonią wyczuwalny mają charakter, które wnoszą do wnetrza więcej niż wygląd i funkcjonalność, wnoszą ducha.

Dostepna w 2 wersjach kolorytycznych:

  • olejowana
  • biały detal
Wymiary: 92cm /74,5cm /48cm
Materiał: drewno klonowe olejowane
Wybierz wariant
Olejowana
Biały detal
5260.00 PLN

Produkt Komoda ECHO firmy KALON dostępny w cenie od 5260.00 PLN
© Wszelkie prawa zastrzeżone. Bavi.pl (2011)
Projekt i realizacja: MDAsystems.pl

Bavi.pl to sklep internetowy w którym znajdziesz wszystko dla nowoczesnych dzieci i rodziców. Unikalne, designerskie i ekologiczne meble dla dzieci, które dotąd były niedostępne w Polsce! Wyjątkowe akcesoria i meble dziecięce. Zajrzyj i sprawdź jak niesamowicie z Bavi.pl może wyglądać pokój dla dzieci! Szczególnie polecamy ekologiczne zabawki kaszubskie firmy Kaszubebe.

Frazy które w szczególności odpowiadają naszej działalności to: łóżeczka, meble dziecięce, zabawki, pościel dziecięca, pokój dziecięcy, dziecko, rodzice, meble dla dzieci