Zaloguj się Zarejestruj konto
0...
Sprawdź koszyk
Sklep internetowy

O nas..

Witamy w sklepie internetowym BAVI.pl !

Bavi.pl to miejsce, w którym znajdziesz wszystko dla nowoczesnych dzieci i rodziców. Design, ekologia, innowacyjność i świeże pomysły na użytek malutkich to nasza pasja. Nasze dzieci zasługują na to co najlepsze w dzisiejszym świecie, na to by otaczało ich piękno, kolory, naturalne materiały i stymulujące kształty. Pamiętajmy, iż to właśmy My- rodzice kształtujemy poczucie estetyki i obraz świata dla naszych dzieci i jest to nasza misja, by świat ten był radosny, kolorowy i stymulujący. Z BAVI to proste i przyjemne....

Oferta sklepu została wyselekcjonowana tak, by produkty nie musiały być kupowane w zestawach, niekoniecznie idealnie dopasowane, ale by inspirowały do zabavy w kreowanie własnego stylu poprzez tworzenie własnych rozwiązań, nawet najbardziej niekonwencjonalnych.  By zakup jednego nawet drobiazgu, wniósł do pokoju dziecka indywidualność i radość.

Dołożyliśmy wszelkich starań, by użytkowanie naszej platformy było przyjemne, łatwe i by obsługa zleceń odbywała się w dogodnych dla Państwa warunkach. Mamy nadzieję, że zakupy u nas będą przyjemnością, a użytkowanie zakupionych przedmiotów przyniesie wiele radości maluchom i Państwu. Z chęcią usłyszymy uwagi i propozycje zmian, ulepszeń... wszelkie komentarze prosimy słać na adres: biuro@bavi.pl. DZIĘKUJEMY!!!!

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Bavi.pl (2011)
Projekt i realizacja: MDAsystems.pl

Bavi.pl to sklep internetowy w którym znajdziesz wszystko dla nowoczesnych dzieci i rodziców. Unikalne, designerskie i ekologiczne meble dla dzieci, które dotąd były niedostępne w Polsce! Wyjątkowe akcesoria i meble dziecięce. Zajrzyj i sprawdź jak niesamowicie z Bavi.pl może wyglądać pokój dla dzieci! Szczególnie polecamy ekologiczne zabawki kaszubskie firmy Kaszubebe.

Frazy które w szczególności odpowiadają naszej działalności to: łóżeczka, meble dziecięce, zabawki, pościel dziecięca, pokój dziecięcy, dziecko, rodzice, meble dla dzieci