Zaloguj się Zarejestruj konto
0...
Sprawdź koszyk
Sklep internetowy

Artykuły

Nareszcie wakacje!

2 czerwca 2013
Wakacje! Wyczekane, wyśnione, wymarzone…. Czasami jednak nas zaskakują i to nie pozytywnie. A niespodzianki mnożą się gdy na wakacje wybieramy się z dziećmi.
Czy tego chcemy, czy nie- IDĄ ŚWIĘTA!!! Już pojawią się wszędzie Gwiazdory, choinki, renifery, z głośników atakuje nas Jingle Bells i inne świąteczne hity. Dla jednych okres wyczekany, ukochany, wzruszający do łez. Dla innych niezwykle stresujący świąteczny horror, który odchorowują przez cały wolny czas do Sylwestra. Co kupić najbliższym by sprawić im radość....

Ekologia od "Jajka"

29 października 2012
OEUF to po francusku jajko. Tak zaczęło się wszystko od jajka, czy od kury.... W tym przypadku zdecydowanie od jajka :)
Każdy rodzic chciałby aby jego dziecko było szczęśliwe, a zarazem mądre, najlepsze, naj i naj... Jak połączyć naukę z zabawą by przekazać jak najwięcej. A może nie powinniśmy przekazywać wiedzy, może powinniśmy pozwalać odrywać świat za pomocą zmysłów i wrodzonej dziecięcej ciekawości?!....
Dzięki pokoleniu kreatywnych, pomysłowych i zainspirowanych własnymi dziećmi mam, konsumenci w Polsce mają coraz większy wybór. Mogą sięgnąć po znane i popularne wzory z sieciówek lub zdecydować się na indywidualne, unikatowe i tworzone na zamówienie produkty typu hand-made. Dziś mamy przyjemność opowiedzieć o tych drugich : )
Portal parentingowy Dzidziusiowo.pl został stworzony dla wszystkich, którzy poszukują informacji na tematy związane z ciążą, dziećmi, ich rozwojem i wychowaniem. W zakładce Po godzinach znajdują się artykuły o hobby, podróżach czy kulinariach. Staramy się dotrzeć do rodziców, którzy już wychowują swoje pociechy jak również tych, którzy dopiero zaczynają stawiać pierwsze kroki na tej drodze.

Czym jest Nibylandia?

6 lutego 2012
To niezwykła kraina. Kraina Wiecznego Dzieciństwa, Kraina Marzeń, Kraina niczym Nieograniczonej Wyobraźni. To miejsce, gdzie dzieci mogą się świetnie bawić, rozwijać swoja wiedzę i zdobywać nowe umiejętności. To miejsce, które naprawdę istnieje. I to nie tam, gdzie „druga gwiazda w prawo, i prosto, aż do poranka" lecz nieco bardziej prozaicznie... w Internecie.

Jakie pezenty pod choinkę?

8 grudnia 2011
Zbliżają się święta, a wraz z nimi tradycyjnie dylemat – jaki prezent będzie najlepszy dla naszego dziecka. Dla jednych wybieranie odpowiedniego podarunku dla dziecka to sama przyjemność, dla innych droga przez mękę. Niezależnie od tego, do której grupy się zaliczasz, warto zapoznać się z propozycją prezentów, które specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy.
Aby pomóc maluchowi w nauce języka obcego, najpierw powinniśmy zrozumieć, jak przyswaja on sobie wiedzę. Dzieci, w przeciwieństwie do dorosłych, nowych rzeczy uczą się intuicyjnie. Dla nas, rodziców każde obcojęzyczne słowo, zanim je zrozumiemy, musi zostać przetłumaczone i oprawione w ramy gramatyki... BAVI rekomenduje!
Każdemu rodzicowi zależy, aby jego dziecko rozwijało się w otoczeniu, które zachęca do zabawy, pobudza kreatywność oraz przede wszystkim sprawia, że maluch będzie bezpieczny. Nie wszyscy jednak czują się na siłach, by zaprojektować wyjątkowe pomieszczenie dla swoich pociech. Specjalnie dla osób, które chcą czegoś więcej niż zwykły pokój dziecięcy przygotowaliśmy atrakcyjną promocję...

Jak urządzić pokój dziecięcy?

13 października 2011
Rodzicami stajemy się z czasem i początkowy brak wiedzy wywołuje często niepewność. Co będzie podobało się mojemu maluszkowi, czy będzie fanem sportu, może typem romantyka, albo podróżnikiem i odkrywcą…
Oczekując na dziecko wraz z nieopisanym szczęściem pojawia się poczucie odpowiedzialności za nowe życie i pytanie jak najlepiej przygotować przestrzeń wokół na przyjście maleństwa.

Ergonomia mebli dziecięcych

13 czerwca 2011
Każdego rodzica zadziwia tempo w jakim rośnie jego dziecko i jak szybko zmieniają się jego potrzeby. Nie musimy jednak skazywać się na domy przepełnione mebelkami i akcesoriami dla dzieci wybierając rozwojowe i funkcjonalne produkty.
Łóżeczko to najważniejszy mebel w życiu każdego malucha. Dlatego jego odpowiedni wybór jest sprawą niezwykle istotną. Każda troskliwa mama chce by było funkcjonalne, prezentowało się pięknie w dziecinnym pokoju a przede wszystkim zapewniało maluszkowi bezpieczeństwo i komfort.

Maluch poznaje świat

10 czerwca 2011
Od chwili narodzin głównym zajęciem każdego maluszka jest poznawanie otaczającego go świata. Bada go i zgłębia wszystkimi zmysłami. Podczas gdy nam wystarczy jedynie rzut oka, maluch musi dokładnie obejrzeć, dotknąć, sprawdzić jak smakuje, pachnie i jakie wydaje dźwięki każdy przedmiot w dziecinnym pokoju.
© Wszelkie prawa zastrzeżone. Bavi.pl (2011)
Projekt i realizacja: MDAsystems.pl

Bavi.pl to sklep internetowy w którym znajdziesz wszystko dla nowoczesnych dzieci i rodziców. Unikalne, designerskie i ekologiczne meble dla dzieci, które dotąd były niedostępne w Polsce! Wyjątkowe akcesoria i meble dziecięce. Zajrzyj i sprawdź jak niesamowicie z Bavi.pl może wyglądać pokój dla dzieci! Szczególnie polecamy ekologiczne zabawki kaszubskie firmy Kaszubebe.

Frazy które w szczególności odpowiadają naszej działalności to: łóżeczka, meble dziecięce, zabawki, pościel dziecięca, pokój dziecięcy, dziecko, rodzice, meble dla dzieci