Zaloguj się Zarejestruj konto
0...
Sprawdź koszyk
Sklep internetowy

Jak urządzić pokój dziecięcy?

13 października 2011

Jak urządzić świat dziecka, aby nie ograniczać swobody kształtowania jego osobowości? Oto nasza propozycja:

Meble dziecięce, których głównym zadaniem jest zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa na lata, zachowajmy w neutralnym stylu i formie. Prosty design i delikatne kształty są idealnym tłem dla szalonych akcesoriów i dodatków, których kombinacje nadają indywidualnego charakteru pokojom dziecięcym. Kolorowe półki, wzorzyste tapety, różnorodne materiały i ich niezliczone kombinacje zapewnić mogę szeroka gamę bodźców, kolorów, kształtów, faktur stymulujących rozwój i pokazujących jak różnorodny i wesoły jest świat. Gra dodatkami daje łatwość i ekonomiczność przeprowadzenia adaptacji wystroju dziecięcego pokoju i pozwala na ciągłą jego transformacje, której domaga się kreatywność i pasja dziecięca.

Sprawdź nasze propozycję:

Ławeczka Volume Zero

 

Meble Sebra

Preferencje
© Wszelkie prawa zastrzeżone. Bavi.pl (2011)
Projekt i realizacja: MDAsystems.pl

Bavi.pl to sklep internetowy w którym znajdziesz wszystko dla nowoczesnych dzieci i rodziców. Unikalne, designerskie i ekologiczne meble dla dzieci, które dotąd były niedostępne w Polsce! Wyjątkowe akcesoria i meble dziecięce. Zajrzyj i sprawdź jak niesamowicie z Bavi.pl może wyglądać pokój dla dzieci! Szczególnie polecamy ekologiczne zabawki kaszubskie firmy Kaszubebe.

Frazy które w szczególności odpowiadają naszej działalności to: łóżeczka, meble dziecięce, zabawki, pościel dziecięca, pokój dziecięcy, dziecko, rodzice, meble dla dzieci