Zaloguj się Zarejestruj konto
0...
Sprawdź koszyk
Sklep internetowy

Ergonomia mebli dziecięcych

13 czerwca 2011

Już planując zakupy mebli dla niemowląt dobrze jest skusić się na produkty, które będą służyć Wam dłużej niż przez kilka miesięcy. Wyobraź sobie, że łóżeczko dla niemowlaka można przekształcić w tapczanik, który będzie służył dziecko do wieku szkolnego. Rozwiązanie wygodne, funkcjonalne i efektywne pozwoli Ci zaoszczędzić czas, miejsca, kłopotu i pieniędzy.

Przemyśl dokładnie czego oczekujesz, jak chcesz zorganizować swoje życie z maleństwem i dobierz odpowiednie sprzęty. Jeśli zależy Tobie na tym by mieć dziecko blisko na początku pomyśl o kołysce lub składanym małym łóżeczku, które można złożyć i schować za szafę. Jeśli marzysz by dziecko uczestniczyło w życiu rodziny przemyśl zakup krzesełka- kołyski, w którym niemowlę spędzi pierwsze rodzinne obiady, a które z czasem przekształcisz w krzesełko do karmienia. Dopasuj produkty dla dziecka tak by spełniały Wasze wszelkie potrzeby, a nie gódź się na ograniczanie Waszej wspólnej swobody.

Skorzystaj z rady doświadczonych rodziców i doceń innowacyjne rozwiązania w naszym sklepie dla dzieci.

 

Sprawdź nasze propozycje:

 

Sebra Łóżeczko Killy

Łóżeczko Killy

 

Bloom Krzesełko Fresco Classic

Krzesełko Fresco Classic

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Bavi.pl (2011)
Projekt i realizacja: MDAsystems.pl

Bavi.pl to sklep internetowy w którym znajdziesz wszystko dla nowoczesnych dzieci i rodziców. Unikalne, designerskie i ekologiczne meble dla dzieci, które dotąd były niedostępne w Polsce! Wyjątkowe akcesoria i meble dziecięce. Zajrzyj i sprawdź jak niesamowicie z Bavi.pl może wyglądać pokój dla dzieci! Szczególnie polecamy ekologiczne zabawki kaszubskie firmy Kaszubebe.

Frazy które w szczególności odpowiadają naszej działalności to: łóżeczka, meble dziecięce, zabawki, pościel dziecięca, pokój dziecięcy, dziecko, rodzice, meble dla dzieci