Zaloguj się Zarejestruj konto
0...
Sprawdź koszyk
Sklep internetowy

Meble dla dzieci - mądry wybór!

13 sierpnia 2011

Poszukując mebelków dla niemowląt zwróć uwagę nie tylko na ich wygląd, ale przede wszystkim materiały z których są one wyprodukowane. Inwestując w ekologiczne i naturalne rozwiązania, inwestujesz w swojego malucha budując już od pierwszych dni bezpieczny i zdrowy świat dziecka na długie lata. Miłość i troskę rodzicielską wyraża się również mądrym zakupem dziecięcych mebelków.

Otulając niemowlę mięciutka bawełną, kładąc do drewnianego łóżeczka, czy też wkładając w małe rączki zabawkę chcemy mieć pewność, iż produkty te wykonane są z naturalnych materiałów, przetestowane na wszelkie sposoby pod katem bezpieczeństwa dla dziecka. Sprawdzaj producenta i opinie o jego wyrobach nie tylko na przykładzie jednego produktu, ale jego ogólnej trosce o zdrowie, o jakość wyrobów i materiałów, o środowisko. Naszym dzieciom należy się tylko to co najlepsze.

Sprawdź nasze propozycje:

 

Oeuf Komoda SPARROW

Komoda SPARROW

 

Oeuf Łóżeczko SPARROW

Łóżeczko SPARROW

 

David Fussenegger Kocyk LILI - Happy Birthday

Kocyk LILI - Happy Birthday

Preferencje
© Wszelkie prawa zastrzeżone. Bavi.pl (2011)
Projekt i realizacja: MDAsystems.pl

Bavi.pl to sklep internetowy w którym znajdziesz wszystko dla nowoczesnych dzieci i rodziców. Unikalne, designerskie i ekologiczne meble dla dzieci, które dotąd były niedostępne w Polsce! Wyjątkowe akcesoria i meble dziecięce. Zajrzyj i sprawdź jak niesamowicie z Bavi.pl może wyglądać pokój dla dzieci! Szczególnie polecamy ekologiczne zabawki kaszubskie firmy Kaszubebe.

Frazy które w szczególności odpowiadają naszej działalności to: łóżeczka, meble dziecięce, zabawki, pościel dziecięca, pokój dziecięcy, dziecko, rodzice, meble dla dzieci