Zaloguj się Zarejestruj konto
0...
Sprawdź koszyk
Sklep internetowy

Łóżeczko niemowlęce – zakup priorytetowy

10 czerwca 2011

Łóżeczko to najważniejszy mebel w życiu każdego malucha. Dlatego jego odpowiedni wybór jest sprawą niezwykle istotną. Każda troskliwa mama chce by było funkcjonalne, prezentowało się pięknie w dziecinnym pokoju a przede wszystkim zapewniało maluszkowi bezpieczeństwo i komfort.

Łóżeczko klasyczne, prostokątne czy o zaokrąglonych kształtach, w naturalnych barwach czy w radosnych kolorach, składane czy z możliwością przebudowy tak by służyło również większemu szkrabowi – podjęcie takiej decyzji zależy od indywidualnych upodobań, stylu życia, zagospodarowania przestrzeni w domu.

Jednak nigdy nie zapominajmy o tym, że ma stać się ono bezpieczną oazą dla maluszka, w której w pierwszych miesiącach spędzać będzie większość swego czasu i śnić swoje pierwsze sny. Dlatego też, łóżeczko niemowlęce musi być wykonane z naturalnych, ekologicznych materiałów, pomalowane bezpiecznymi dla dzieci farbami, nie zastawione pluszakami i bibelotami.  Dla zapewnienia bezpieczeństwa małym rączką odległość między szczebelkami nie powinna przekraczać 6 cm. Opuszczany bok łóżeczka i 3 poziomy wysokości materaca ułatwi dostęp do maluszka i zapewni komfort wam obojgu.

Nie zapominajmy również, że materac i pościel do niemowlęcego łóżeczka powinna być wykonana z naturalnych materiałów wysokiej jakości, delikatnych i przytulnych tak by sen maluszka był zdrowy, spokojny i głęboki i dawał wiele energii do codziennych przygód.

 

Sprawdź nasze propozycje:

 

Sebra Łóżeczko Killy

Łóżeczko Killy

 

 

Oeuf Łóżeczko Sparrow

Łóżeczko Sparrow

 

 

Oeuf Łóżeczko Classic

Łóżeczko Classic

 

 

Bloom Składane łóżeczko Alma

Składane łóżeczko Alma

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Bavi.pl (2011)
Projekt i realizacja: MDAsystems.pl

Bavi.pl to sklep internetowy w którym znajdziesz wszystko dla nowoczesnych dzieci i rodziców. Unikalne, designerskie i ekologiczne meble dla dzieci, które dotąd były niedostępne w Polsce! Wyjątkowe akcesoria i meble dziecięce. Zajrzyj i sprawdź jak niesamowicie z Bavi.pl może wyglądać pokój dla dzieci! Szczególnie polecamy ekologiczne zabawki kaszubskie firmy Kaszubebe.

Frazy które w szczególności odpowiadają naszej działalności to: łóżeczka, meble dziecięce, zabawki, pościel dziecięca, pokój dziecięcy, dziecko, rodzice, meble dla dzieci