Zaloguj się Zarejestruj konto
0...
Sprawdź koszyk
Sklep internetowy

Maluch poznaje świat

10 czerwca 2011

Od chwili narodzin głównym zajęciem każdego maluszka  jest poznawanie otaczającego go świata. Bada go i zgłębia wszystkimi zmysłami. Podczas gdy nam wystarczy jedynie rzut oka, maluch musi dokładnie obejrzeć, dotknąć, sprawdzić jak smakuje, pachnie i jakie wydaje dźwięki każdy przedmiot w dziecinnym pokoju. Ciekawy kształt, nieznana struktura materiału, intensywny kolor czy nowy dźwięk fascynuje go i intryguje, zachęca do poznania i zgłębienia jego tajemnicy. Dlatego pozwólmy maluchom na dotykanie szorstkiego dywanu i miękkiej poduszki, samodzielne jedzenie i wylizywanie talerzyka. Podczas kąpieli nie zabraniajmy chlapania i  zabawy z kolorowymi, tryskającymi wodą zabawkami. Spędzajmy z nimi czas na kreatywnej zabawie, budując modele samolotów, domków z tektury, robiąc babki z piasku i lepiąc zwierzątka z plasteliny. Turlajmy się razem po trawie, biegajmy boso po piasku i urządzajmy rodzinne pikniki w parku.

Sprawmy by świat, który otacza nasze maluchy, uczył, fascynował i bawił.

 

Sprawdź nasze propozycje:

 

KIDSonROOF Casa Cabana - domek dla dzieci

Casa Cabana - domek dla dzieci

 

Boon Kaczuszka kąpielowa w paseczki

Kaczuszka kąpielowa w paseczki

 

Boon Niebieska kaczuszka kąpielowa

Niebieska kaczuszka kąpielowa

 

Boon Wodne przyprawy

Wodne przyprawy

 

Boon Żółta kaczuszka kąpielowa

Żółta kaczuszka kąpielowa

 

 

Sebra Zastawa - krajobraz

Zastawa - krajobraz

 

Sebra Zastawa - turkusowe zwierzaki

Zastaw - turkusowe zwierzaki

 

Sebra Zestaw 3 kuferków - tor wyścigowy

Zestaw 3 kuferków - tor wyścigowy

 

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Bavi.pl (2011)
Projekt i realizacja: MDAsystems.pl

Bavi.pl to sklep internetowy w którym znajdziesz wszystko dla nowoczesnych dzieci i rodziców. Unikalne, designerskie i ekologiczne meble dla dzieci, które dotąd były niedostępne w Polsce! Wyjątkowe akcesoria i meble dziecięce. Zajrzyj i sprawdź jak niesamowicie z Bavi.pl może wyglądać pokój dla dzieci! Szczególnie polecamy ekologiczne zabawki kaszubskie firmy Kaszubebe.

Frazy które w szczególności odpowiadają naszej działalności to: łóżeczka, meble dziecięce, zabawki, pościel dziecięca, pokój dziecięcy, dziecko, rodzice, meble dla dzieci