Zaloguj się Zarejestruj konto
0...
Sprawdź koszyk
Sklep internetowy

DziecięceKlimaty.pl czyli świat mamy przez pryzmat córki widziany!

23 lutego 2012

Dzięki pokoleniu kreatywnych, pomysłowych i zainspirowanych własnymi dziećmi mam, konsumenci w Polsce mają coraz większy wybór.  Mogą sięgnąć po znane i popularne wzory z sieciówek lub zdecydować się na indywidualne, unikatowe i tworzone na zamówienie produkty typu hand-made. Dziś mamy przyjemność opowiedzieć o tych drugich : )
 

Logo Dziecięce Klimaty

 
„Marzyły mi się rzeczy unikalne, a nie oklepane i powtarzające się wzory, które spotyka się na każdym kroku w polskich sieciówkach… dlatego postanowiłam szydełkować dziecięce marzenia” – mówi Anna, właścicielka Dziecięce Klimaty.

W Dziecięcych Klimatach można znaleźć wyłącznie produkty ręcznie robione. Czapki i zabawki wychodzą krótkimi seriami, często są tworzone na indywidualne zamówienie i dopasowywane do dziecka, które będzie je nosić.

Lovely LambZabawka Sowa

Unikatowość ponad wszystko : )

Produkty powstają w domowej pracowni, po godzinach. O najwyższej ich jakości świadczy recenzja córeczki – jej uśmiech to swoisty atest i pewnego rodzaju obietnica satysfakcja małego konsumenta : )

Zabawki są odwrotnością produktów szytych serynie. Zazwyczaj powstają w 1 egzemplarzu. Jak mówi twórczyni „Nawet jeśli szyję ich kilka, to i tak każdy różni się troszeczkę od pozostałych. Każda z nich, ręcznie robiona, jest jedyna w swoim rodzaju”.

Warto wspomnieć, że nie wszystkie wykonywane w Dziecięcych Klimatach produkty znajdują się w asortymencie. Na specjalne zamówienia wykonywane są również wielko i małoformatowe cudeńka – wielobarwne poncza, koce, narzuty oraz elementy dekoracyjne. 

KocPonczo

Dziecięce Klimaty to próba wyrwania się z hermetycznego środowiska produktów dziecięcych, które nierzadko zakrawają o tandetę, plastik oraz kolorystykę przypisaną do płci dziecka (niebieski dla chłopców, różowy dla dziewczynek). To nowe, świeże spojrzenie na modę dziecięcą. 

 

http://dziecieceklimaty.pl/

https://www.facebook.com/DziecieceKlimaty

http://vikisiezna.blogspot.com/

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Bavi.pl (2011)
Projekt i realizacja: MDAsystems.pl

Bavi.pl to sklep internetowy w którym znajdziesz wszystko dla nowoczesnych dzieci i rodziców. Unikalne, designerskie i ekologiczne meble dla dzieci, które dotąd były niedostępne w Polsce! Wyjątkowe akcesoria i meble dziecięce. Zajrzyj i sprawdź jak niesamowicie z Bavi.pl może wyglądać pokój dla dzieci! Szczególnie polecamy ekologiczne zabawki kaszubskie firmy Kaszubebe.

Frazy które w szczególności odpowiadają naszej działalności to: łóżeczka, meble dziecięce, zabawki, pościel dziecięca, pokój dziecięcy, dziecko, rodzice, meble dla dzieci