Zaloguj się Zarejestruj konto
0...
Sprawdź koszyk
Sklep internetowy

Czym jest Nibylandia?

6 lutego 2012

 

Nibylandia to księgarnia internetowa, w której dbający o rozwój intelektualny dziecka rodzic znajdzie wybór starannie wyselekcjonowanych książek, zarówno tych tradycyjnych jak i audiobooków, i filmów dla dzieci w wieku od 1 do 13 roku życia.

Nibylandia to wyjątkowy sklep oferujący książki przygotowane we współpracy z najlepszymi wydawnictwami oraz ekspertami z dziedziny wychowania i psychologii dziecięcej. To miejsce z książką dopasowaną do potrzeb edukacyjnych i psychicznych Twojego dziecka.Nibylandia to sklep, do którego Piotruś Pan zabrałby bez wahania swoich Zagubionych Chłopców, Wandzię, Michasia i Dzwoneczka.

 Nibylandia zachęca do zabawy Antykolorowanką

Antykolorowanki To alternatywa i lepsza wersja klasycznej kolorowanki, znanej chyba każdemu dorosłemu i każdemu dziecku. Antykolorowanki zyskują coraz większą popularność i mają coraz więcej fanów, zarówno wśród dzieci jak i wśród dorosłych. W Stanach Zjednoczonych popularne są zeszyty z serii Doodles i Scribbles. W Polsce są już dostępne antykolorowanki stworzone przez polskich autorów, nierzadko we współpracy z utalentowanymi artystami-rysownikami.

 
 

Antykolorowanka rozwija dziecięcą wyobraźnię ucząc zagospodarowywania przestrzeni rysunku, pokazując, że każdy rysunek można wykorzystać wielokrotnie i że każde dziecko, a nawet rodzic, może go dokończyć w inny, kreatywny sposób. Antykolorowanki w przeciwieństwie do klasycznych kolorowanek rozwijają nie tylko umiejętności wypełniania kolorami konturów rysunku, ale pozwalają dzieciom rozwijać wyobraźnię – uzupełniać ilustracje zgodnie z własnym pomysłem. Dziecko może dokończyć rysunek zgodnie z własnym pomysłem lub zasugerować się towarzyszącą rysunkowi zagadką. Na przykład z narysowanych już nożyczek może stworzyć warsztat szewski lub „ptakadziwaka” z wielkimi oczami i ostrym dziobem. Antykolorowanki uczą dzieci podstaw rysunku bawiąc i pobudzając w dziecku wiarę w siebie, pokazując że każdy może widzieć świat po swojemu. Pobierz bezpłatne Antykolorowanki Nibylandii Volume 1 i 2, wydrukuj i rozpocznij zabawę ze swoim dzieckiem.


Antykolorowanki Nibylandii Volume 1
Antykolorowanki Nibylandii Volume 2


 

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Bavi.pl (2011)
Projekt i realizacja: MDAsystems.pl

Bavi.pl to sklep internetowy w którym znajdziesz wszystko dla nowoczesnych dzieci i rodziców. Unikalne, designerskie i ekologiczne meble dla dzieci, które dotąd były niedostępne w Polsce! Wyjątkowe akcesoria i meble dziecięce. Zajrzyj i sprawdź jak niesamowicie z Bavi.pl może wyglądać pokój dla dzieci! Szczególnie polecamy ekologiczne zabawki kaszubskie firmy Kaszubebe.

Frazy które w szczególności odpowiadają naszej działalności to: łóżeczka, meble dziecięce, zabawki, pościel dziecięca, pokój dziecięcy, dziecko, rodzice, meble dla dzieci