Zaloguj się Zarejestruj konto
0...
Sprawdź koszyk
Sklep internetowy

Aranżacja architekta wnętrz GRATIS!

29 listopada 2011

Każdemu rodzicowi zależy, aby jego dziecko rozwijało się w otoczeniu, które zachęca do zabawy, pobudza kreatywność oraz przede wszystkim sprawia, że maluch będzie bezpieczny. Nie wszyscy jednak czują się na siłach, by zaprojektować wyjątkowe pomieszczenie dla swoich pociech. Specjalnie dla osób, które chcą czegoś więcej niż zwykły pokój dziecięcy przygotowaliśmy atrakcyjną promocję, w ramach której przy zakupie za minimum 3000 zł w sklepie BAVI.pl, dodajemy w formie prezentu profesjonalną aranżację architekta wnętrz.


Aby byli Państwo w stanie dokonać optymalnego wyboru na podstawie projektu profesjonalisty, umożliwiamy otrzymanie aranżacji jeszcze przed dokonaniem zakupu (cena projektu będzie w tej opcji odliczona od kwoty zrealizowanych zakupów). Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na adres biuro@bavi.pl.


Jakie informacje będą niezbędne do wykonania aranżacji?

  • Plan pomieszczenia wraz z wymiarami (łącznie z wysokością) oraz rozmieszczeniem drzwi, okien, gniazdek elektrycznych itp. (aranżacja wnętrza wykonywana jest dla jednego pokoju o wielkości nie przekraczającej 20m2). Bardzo pomocne będą również zdjęcia pokoju.
  • Liczba dzieci zamieszkujących pokój, ich wiek oraz płeć oraz ich zainteresowania, ulubione kolory, postacie itp.
  • Wymagania odnośnie mebli mających znaleźć się w pokoju – łóżka, biurka, szafy, stolik z krzesełkami, telewizor czy jakiekolwiek inne ważne dla Państwa przedmioty.


W ramach promocji otrzymają Państwo aranżację, która będzie zawierać:

  • rzut pomieszczenia,
  • widoki ścian,
  • widoki 3D (maksymalnie 2),
  • spis wykorzystanych produktów oraz materiałów.


Aranżacja sprawi, że Państwa dzieci będą mogły pochwalić się wyjątkowym pokojem, idealnie dopasowanym do ich potrzeb zarówno pod względem ergonomicznym jak i estetycznym!

 Zachęcamy do zapoznania się z naszymi wybranymi realizacjami!

 

 

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Bavi.pl (2011)
Projekt i realizacja: MDAsystems.pl

Bavi.pl to sklep internetowy w którym znajdziesz wszystko dla nowoczesnych dzieci i rodziców. Unikalne, designerskie i ekologiczne meble dla dzieci, które dotąd były niedostępne w Polsce! Wyjątkowe akcesoria i meble dziecięce. Zajrzyj i sprawdź jak niesamowicie z Bavi.pl może wyglądać pokój dla dzieci! Szczególnie polecamy ekologiczne zabawki kaszubskie firmy Kaszubebe.

Frazy które w szczególności odpowiadają naszej działalności to: łóżeczka, meble dziecięce, zabawki, pościel dziecięca, pokój dziecięcy, dziecko, rodzice, meble dla dzieci